Feed Poslední komentáře
PředchozíDalší
Re: NEJLEPŠÍ HRANÝ FILM od z archivu v 19 zář 2014, 22:46
Viděl jsem hodně filmů s vojenskou tématikou,rád bych naší veřejnosti doporučil film s čs.-sovětskou koprodukci PILOTI.Je to film o čs.letcích na východní frontě.

Všade se tvrdí,že máme pouze dva filmy o letcích a to Nebeské jezdce a Tmavomodrý svět.Tento film Piloti,natočený koncem 1988 se dostal do distribuce v době,kdy nastavala sametovka a myslím si že jej vidělo hodně málo diváků.Doporučuji.

Re: NEJLEPŠÍ HRANÝ FILM od z archivu v 19 zář 2014, 22:46
Film Zobani není "přitažený za vlasy"? Ostré střelby bez důstojníka, mazák ostřeluje zobana, PSáci nechají neozbrojeného mazáka pronásledovat ozbrojeného zběha atd ... No nevím teda jaký kdo máte zkušenosti z vojny.

Re: NEJLEPŠÍ HRANÝ FILM od z archivu v 19 zář 2014, 22:46
Fim Zobani je opravdu hodně drsný a nemyslím si,že je až tak moc přitažený za vlasy.Osobně mám nejraději seriál Chlapci a chlapi a fimy Pod nohama nebe a Copak je to za vojáka.

Re: NEJLEPŠÍ HRANÝ FILM od z archivu v 19 zář 2014, 22:46
najlepší hraný film je podla mňa Tankový prapor je viac realistickejši na túto dobu a ďalší film je Čierni baroni ktorí nemáte v hornej ponuke filmov

Re: NEJLEPŠÍ HRANÝ FILM od z archivu v 19 zář 2014, 22:46
Film Zobani je v krátkých ukázkách na YOU TUBE tak mám alespoň představu o čem to je.29.3.09 má vyjít na DVD za 49kč film Bylo nás deset,tak zase přibude něco do archivu.

Kdo je online

Registrovaní uživatelé: Google [Bot]

cron