Forum kvh-cs.com vs forum.csla.cz

Napište nám, co si myslíte o forum.CSLA.cz, webu CSLA.cz, muzeum.CSLA.cz a KVH ČSLA

Forum kvh-cs.com vs forum.csla.cz

Příspěvekod z archivu » 16 zář 2014, 20:17

Minulý týden nebo tak nějak jsem reagoval na příspěvek v tématu "rozloženi vistroje vz.60", kde jsem pro ilutraci k textu vložil i fotografie. Při odesílání příspěvku jsem obdržel hlášku, že příspěvek bude zveřejněn až po odsouhlasení moderátorem. Nikde se dosud neobjevil. Jestli to nebylo tím, že jedna z fotografií byla z nevhodného webu, to si mohu pouze paranoidně domýšlet, stejně tak mohlo jít třeba o technickou chybu fóra. Tolik tedy k té možnosti vkládání hodnotných příspěvků opatřených fotografiemi.
Odkazy na jiná fóra je sem zakázáno bohužel vkládat (pod záminkou že je tam vyžadována registrace), leckdy zde jde totiž o věci které jsou již jinde řešeny a dovolím si tvrdit že celkem kvalitně. Prosím tedy o pochopení, že už nechci řešit stejnou věc několikrát zbytečně. Kdo má o tuto tematiku opravdu zájem, najde si nejen mé příspěvky k tematice stejnokrojů a výstroje PS na jiných fórech, zejména na diskusním fóru mého "mateřského" klubu.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Forum kvh-cs.com vs forum.csla.cz

Příspěvekod z archivu » 16 zář 2014, 20:18

Nemáme důvod obsahově korektní příspěvky nezveřejňovat. Naším cílem je poskytnout návštěvníkům maximum informací a nijak je neskrýváme ani za nutností nějaké registrace apod. Pokud se Tvůj příspěvek nezobrazil, došlo patrně k nějaké chybě a v tom případě se stačilo obrátit na všude uvedený email forum@csla.cz. Celé fórum je služba třetí strany, takže prosíme o pochopení v případě podobných technických problémů.

Co se týká paranoidního domýšlení ohledně fotografií z "nevhodného webu" se musím domnívat, že jde pouze o snahu nás osočit. Znovu musím opakovat, že váš web za nevhodný nepovažujeme a dokonce jsme několikrát navrhovali spolupráci, což bylo vždy z Tvé strany odmítnuto, takže nedošlo ani k výměně odkazů, alespoň z Tvé strany ne. My na www.csla.cz odkaz na váš web uveden máme. Takže to asi nebude ten pravý důvod, že?

Že by odkazy na jiná fóra bylo zakázano vkládat je lež. To, že si zde potřebujete propagovat své fórum nám až tak nevadí, pokud by odkaz alespoň skutečně ukázal danou informaci a ne jen nějaké přihlášení. Není mi dost dobře jasné, proč vůbec jsou tyto informace před širokou veřejností tajeny. Každopádně řada odkazů na vaše fórum zde zůstala nesmazána a v ostatních případech byla autorovi příspěvku nabídnuta možnost propagace vašeho webu. Jen podotýkám, že s jinými weby žádné podobné problémy nemáme (valka.cz, palba.cz atd. atd.) a vkládání jejich odkazů, které směřují přímo na avizovanou informaci či jiné sdílení informací funguje bez problémů.

Vzhledem k počtu návštěvníků našich stránek si nemyslím, že by nemělo cenu zde řešit věci, které jsou řešeny na jiných, méně navštěvovaných fórech. Za každou informaci jsme vděčni, ale rozhodně nikoho nenutíme, aby to tu "zbytečně řešil".

Závěrem si Tě dovolím požádat, abys napříště podobné "paranoidní doměnky" řešil podobným způsobem jako jsi nám třeba poslal výhružný e-mail s žádostí o zdržení se prezentace webu CSLA.cz atd. ve vojenském muzeu v Lešanech. S námi se lze téměř vždy dohodnout po dobrém a není nutno si vymýšlet či, jako v tomto případě, zaplavovat fórum jízlivými příspěvky. Díky za pochopení a věcnou diskuzi.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)


Zpět na Váš názor ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron