Dotaz

Prostor pro Vaše vzkazy, upozornění, pozvánky atd.

Dotaz

Příspěvekod z archivu » 29 srp 2014, 19:35

Vážený administrátore,

cca před čtyřmi dny jsem odeslal p.gen.Vackovi dotaz ohledně účasti našich vojáku ve válce v Korei-1950-1953.Po odeslání přispěvku mi bylo oznámeno,že administrátor je přečte,a pokud uzná za vhodné tak příspěvek zveřejní.Z výše zminovaného jsem pochopil,že provádite cenzuru příspěvku.Takže se táži,ma ještě cenu chodit na Váš web,kde se smí zveřejňovat názory jen po schválení.Chápu,že panu gen.asi nejsou všechny příspěvky po vůli.Ale pokud svolil,zde odpovídat na otázky,tak musel počítat,že mu budou kladeny i impertinentní otázky.

Děkuji za odpověď

K.Dohnal@email.cz
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Dotaz

Příspěvekod z archivu » 29 srp 2014, 19:38

Dobrý den, dovolím si zde reagovat za admina:

Cenzura z naší strany prováděna není, nicméně webové stránky jsou na serverech poskytovatele a stává se že tu a tam něco zazlobí. Myslím že stejný problém byl zde již někde řešen. I nám (členům KVH) se stává že systém hlásí stejnou chybu jakou popisujete a nemůžeme pak vkládat příspěvky do žádného fóra. Nejedná se tedy pouze o fórum p.gen Vacka.
Věřte že se opravdu nejedná o nějaké omezení z naší strany a že se snažíme zjednat nápravu, ovšem zda stránky budete i nadále navštěvovat je čistě Vaše soukromá věc :)

Děkuji za pochopení a omlouvám se za potíže které Vám danou chybou vznikly.

za KVH ČSLA
Daněk Tomáš
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)


Zpět na Vzkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků