RAKOVNÍK VU 1035 ROTE

Prostor pro Vaše vzkazy, upozornění, pozvánky atd.

RAKOVNÍK VU 1035 ROTE

Příspěvekod z archivu » 29 srp 2014, 19:39

Abych pravdu řekl je to dost dlouhá doba co jsme byly na vojně, tehdy to byla pakárna zkurvenej život,škoda času, a jiný jiný podobný kecy.

Ale jak je vidět dnes nám to vůbec nevadí a ty dva roky který jsme s dovolenejma nebo opuštákama ztratily nám najednou nechybí ale jsou naší součástí dílu života a rádi na tu dobu vzpomínáme.Docela mi lichotí když vidím a mi co jsme tam byly to můžeme říct:::::::když vím civila jak čumí s hubou do kořán a posluchá naše historky a příběhy které jsme prožily. Dnes jsou to jen úsměvné zkazky ale v té době nás to pěkně štvalo.Je škoda že se to ztratilo protože my jsme z vojny šly jako hotoví chlapi s praxí což dněšní doba naším dětem neumožní.Mají sice jiné vymoženosti a možnosti ,ale takový kolektiv a kamarádství se jinde jen těžko dává dohromady.Poslední roky když na vojně byly mí bratři už to nebylo jen vojančení ale hlavně šikana a ponižování a tím jak se začala krátit vojenská služba se to jen zhoršilo mi co jsme si dali poctivou 730 o tom víme své.Byli jsme tam dva roky a byly, dny,týdny. starej nebo máza ci holub nebo jinak zobák museli jsme máknout všichni dohromady a to naše kamarádství se jen prohlubovalo. Já jsem si taky užil své ale nikdy to nebylo na hraně kterou bych považoval za nesnesitelnou,a ti blbci co nemají čisté svědomí a dělaly různé akce které dostávaly jejich kamarády do situací které nezvlady těm ať roztrhhne mráz pr...... l.

No dost já tímto koncím a hledám své kamarády z vojny ze Sereďe ženijní útvar na Malém Váhu 1983 kde jsem dělal PŠku na DOKA.

Kamarády z Rakovníka VÚ 1035 rote naši velitelé byly|\' velitel útvaru mjr.Němec, npr.Frank rtm.Duda rtm.Myšinský,kamarády se kterýmy jseme vedle sebe 2 roky chrápali. Míru Krajčího Vencu Stádníka,Míru Skařupu,Michala Pojera,Šefana Šandora,Jirku Kotáska, musel bych si dojít pro notes a to musím ven z pelechu což semi nechce tak ti teříé jsem nenapsal at mi prominou.Doufám že jsou všichni na živu a zdraví a někdo se mi ozve a třeba se taky sejít .Budu se těšit .balsidal@seznam.cz
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Zpět na Vzkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků