Stretnutie po 30.rokoch

Prostor pro Vaše vzkazy, upozornění, pozvánky atd.

Stretnutie po 30.rokoch

Příspěvekod z archivu » 29 srp 2014, 20:38

Prosím všetkých poslucháčov VVŠ TTZ Žilina- smer proviantná služba,ktorý končili v rokui 1980,aby sa ohlásili na adresu:milan.mocko@zoznam.sk,resp.0902987803,02/45257443,0905273848 z dôvodu zabezpečenia organizovania stretnutia po 30.rokoch v roku 2010. Vopred ďakujem za zaslanie kontaktov.Milan Mocko

Zoznam- neúplný absolventov:prosím v rámci možnosti osloviť i inými návštevníkmi stránky tých, ktorí sú v zozname.Ďakujem.

Vladimír Májovský,Ján Kubaľa,Vladimír Medveď,Přemysl Sikora,Bedřich Vašku,Tomáš Jodas,Jiří Škodák,Andrej Eštok,Jozef Minarík,Ján Vojtek,Jozef Šurgan,Karol Sopko,Pavol Vrančík, Luboš Foltín,....

Milan Vacula,Jozef a Stanislav Ondogrecula,Gustáv Žilka,JiŘí Grygar,Ján Przecek,Vladimír Rak, Viliam Mrázik,Ivan Juřica,...
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Stretnutie po 30.rokoch

Příspěvekod z archivu » 29 srp 2014, 20:40

Ahoj Milane,

prosím o pomoc. V říjnu 1980 jsem nastoupil základní vojenskou službu u zabezpečovacího praporu VVŠ TTZ - nejprve do výcvikové roty, posléze do roty zabezpečovací. Byl jsem zařazen jako instruktor výcviku v řízení motorových vozidel pro studenty střední i vysoké školy, po několika měsících i jako řidič autobusu pro obě školy. Několik měsíců (už si bohužel přesněji nevzpomínám) jsem byl osobním řidičem náčelníka školy gmjr. Bobora.

Velitelem našeho praporu byl pplk Byro, politrukem pplk. Brtnický, náčelníkem štábu mjr. Marianik...Říkají ti ta jména něco?

Prosím, máš nějaké informace o mých spolubojovnících, případně představu, jak cokoli zjistitt? Prosím o reakci - i negativní.

Děkuji moc a přeji krásný rok 2014.

Ivo Zeman

ivozeman@seznam.cz

739 607 659
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)


Zpět na Vzkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron