Dotaz pro Admina

O všem co se týká samotného provozu tohoto fóra.

Dotaz pro Admina

Příspěvekod z archivu » 16 zář 2014, 20:26

Vážený pane administrátore mám na Vá soukromý dotaz. Mne jste upozonil cituji :"ŽÁDÁME VÁS O LASKAVÉ RESPEKTOVÁNÍ PRAVIDEL TOHOTO FÓRA!
Zdržte se prosím ... politických diskuzí.Ale v dotazech z 30.11.2010,19.1.2011 a 30.1.2011 jsou opět dávané politické otázky p.generálu.Ale jelikož jsou to otázky o zásluhách p.generála, tak že otázky jsou v normě,ale že se pomlouvají jiní a nebo p.generál pomlouvá jiné a vyzdvihuje svou osobu to nevadí.Je vidět,že opět jsme si všichni rovni a někteří jsou přece jen rovnější!!
Pokud chtěl p.generál otázky jen které mu lichotí,a nemá rád otázky na tělo měl jste to napsat,a já bych se do diskuse nezapojoval.Vždy jsem si myslel,že doba kdy se směly předkládat jen předem připravené otázky je nenávratně pryč!!

Nemůžu si pomoci ale depata s p.generálem mi připomínají moje školní léta,kdy se soudruzi učitelé rozplývali nad výsledky budování lepších zítřku po vítězství dělnické třídy pod vedením komunistické strany,kdy se "rozumně vládlo a hospodařilo"

S pozdravem



K.Dohnal
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Dotaz pro Admina

Příspěvekod z archivu » 16 zář 2014, 20:26

Vážený pane Dohnale,

Váš příspěvek, na který jsem si dovolil reagovat (http://forum.csla.cz/forums/thread/9825.aspx) neměl s vojenskou historií naší armády nic společného. Vaše politické názory a postoje jsou možná zajímavé, ale na fórum věnované vojenské historii dle mého názoru nepatří a ani to není v souladu s našimi pravidly. Má žádost, kterou citujete, však byla směrovaná nejen na Vás, ale na všechny návštěvníky forum.CSLA.cz. Mělo by být samozřejmou slušností respektovat pravidla každého diskusního fóra, což ovšem řada návštěvníků nedělá, jak sám uvádíte.

Přesto, že si nepřejeme politicky orientované dotazy, nemažeme je, i když si na to vyhrazujeme právo. Jen jsme vás, návštěvníky forum.CSLA.cz, o to požádali. Necenzurujeme vaše otázky, ani odpovědi generála M.Vacka. Vaše poznámka o době, kdy se směly předkládat jen předem připravené otázky v souvislosti s tímto diskusním fórem od Vás neni fér.

Nevím z jakého důvodu se nám snažíte podsouvat politicky zaměřené narážky a mrzí mě, že se tím snažíte znehodnotit smysl tohoto webu. Znovu zdůrazňuji, že zájmem Klubu vojenské historie Československé lidové armády je pouze vojenská historie ČSLA a chceme jen poskytnout našim návštěvníkům maximum informací o této armádě z vojensko-historického hlediska.

Pokud jsem se Vás dotkl, omlouvám se. Nechtěl jsem vás v žádném případě urazit. Jde mi jen o vysvětlení mého stanoviska vůči Vašemu osočování. Děkuji za pochopení.

Pavel Vladyka
administrátor
www.CSLA.cz
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)


Zpět na Kritika, připomínky, náměty ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník