Dětský den na střelnici Starý Kolín 28.5.2016

Dětský den na střelnici Starý Kolín 28.5.2016

Příspěvekod Lukáš D. » 23 dub 2016, 14:43

Byl jsem osloven kolegy ze střelnice ve Starém Kolíně, zda bychom byli ochotni zase přijet na Dětský den, který se koná 28.5.2016.
Protože je to (alespoň pro nás) blízko, tak jsem jim účast přislíbil.
Letos by to mělo být spojené s hasiči a traktoráři (traktoroví veteráni); loni se to organizačně nepovedlo, neboť hasiči se prezentovali o den dříve a na nás pak skoro nikdo nepřišel.
Slíbil jsem jim výstavku znehodnocených zbraní, Míla je ochoten (tímto mu předběžně děkuji) přijet s honem na lišku, uvítali by i nějakou techniku (uvidíme, co pojede) a vzhledem k tomu, že jim odmítli účast místní airsofťáci (předseda střelnice si do nich nic zlého netuše předloni rýpnul a oni se urazili), tak by chtěli i nějaké softové bouchačky, aby si z toho parchanti vystřelili. Jsem ochoten dát do placu svoji elektriku a nějaké manuály (pokud o ně bude zájem). Kuličky by nám zaplatili, takže kouknu na zásoby a eventuálně ještě něco v BASu objednám.
Mimo výše zmíněné tam ještě bude střelba z luku a kuše. Z ostrých zbraní tam střílet nechtějí.
Tak kdyby někdo byl ochoten přijet a vypomoct, byl bych rád. Protože zatím jsme na to jenom 3 a pokud bude i technika, tak abychom to ošéfovali (i když k tomu soft by eventuálně někoho z SSK posadili).
Lukáš D.
 
Příspěvky: 140
Registrován: 23 zář 2014, 06:33
Blog: View Blog (0)

Re: Dětský den na střelnici Starý Kolín 28.5.2016

Příspěvekod Lukáš D. » 04 kvě 2016, 07:36

Lukáš D.
 
Příspěvky: 140
Registrován: 23 zář 2014, 06:33
Blog: View Blog (0)

Re: Dětský den na střelnici Starý Kolín 28.5.2016

Příspěvekod Lukáš D. » 22 kvě 2016, 19:42

Pro účastníky - bylo by potřeba dorazit do 8.00 hod, neboť hasiči po této hodině "zašpérují" bránu / vjezd na loděnici / střelnici hasičskou Tatrou 815, aby tam nikdo z návštěvníků nevjížděl auty. Odjezd nebude problém kdykoliv (předpokládám, že konec akce bude nejpozději v 15.00 hod, kdy v loděnici oficiálně začíná jiná akce).
A nebo mě napadla jiná kacířská myšlenka - co tam dorazit už v pátek večer a přechrápat tam (za předpokladu, že budeme brát vejtru)?
Lukáš D.
 
Příspěvky: 140
Registrován: 23 zář 2014, 06:33
Blog: View Blog (0)

Re: Dětský den na střelnici Starý Kolín 28.5.2016

Příspěvekod Lukáš D. » 01 čer 2016, 07:18

Ještě jednou dodatečně děkuji Pavlovi a Mílovi za účast na Dětském dnu ve Staráku.
Lukáš D.
 
Příspěvky: 140
Registrován: 23 zář 2014, 06:33
Blog: View Blog (0)


Zpět na AKCE KVH ČSLA

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník