Souhlasíte?

Náčelník generálního štábu ČSLA (1987-1989) odpovídá na Vaše dotazy.

Souhlasíte?

Příspěvekod z archivu » 29 srp 2014, 16:49

Pane Vacku, narozdíl od vás jsem rád, že "staré dobré časy" jsou už konečně a jednou provždy pryč. Jediná pozitivní věc na ČSLA byla přátelství vznikající mezi stejně postiženými a zotročenými lidmi. Z vašich odpovědí je zřejmá vaše zatrpklost a zášť, ale hlavně - odpovědi jsou většinou nepravdivé a zavádějící. Jsem šťastný, že z naší maličké země zmizely všechny ty přebujelé armády vč. té "slavné" Rudé a sní její přisluhovači a loutky jako jste vy. Souhlasíte?
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Souhlasíte?

Příspěvekod Arm Gen VACEK » 29 srp 2014, 17:06

Jsem velmi rád, že Vás osobně neznám. Neberu lidem jako jste Vy jejich názory. Možná, že jste měl důvody minulý režim nenávidět. Znal jsem však z vojenského prostředí lidi jako jste Vy, kteří byli nadmíru horliví a dnes se naopak vydávají za nesmiřitelné odpůrce a bojovníky proti němu. Pokud na mně vidíte zatrpklost a zášť, tak Vám to ani vyvracet nebudu.Jak nazývate své osočování druhých u sebe? Kdybyste blíže specifikoval v čem jsou moje odpovědi pro Vás nepravdivé a zavádějící, byl bych ochoten s vámi o tom diskutovat, i když mi za to nestojíte. Když vzpomínáte ty "postižené a zotročené", musel byste mít odvahu mi sdělit, kde a kdy jste sloužil. Já bych se možná potom i přeptal, jaký jste skutečně byl. Ale raději to nedělejte. Pokazil byste si asi image! My, totiž já a jiní přisluhovači a loutky , jsme nemuseli třeba vůbec pomáhat té Vámi zatracované Rudé armádě, když bez úspěchů vedla marný boj v Afgánistánu. Zato teď tam máme možnost pod záminkou boje proti terorismu pomáhat té jedině demokratické armádě ve stejně beznadějném boji, který také nevyhraje.Bude ale naší nesmírnou zásluhou, že se nám tu a tam někdo bohužel vrátí v rakvi, ale s poctami za obranu naší malé země, tak "těsně sousedící" s teroristy.
Uživatelský avatar
Arm Gen VACEK
 
Příspěvky: 812
Registrován: 29 srp 2014, 16:08
Blog: View Blog (0)


Zpět na Armádní generál Miroslav Vacek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron