Dobry den pan general,

Náčelník generálního štábu ČSLA (1987-1989) odpovídá na Vaše dotazy.

Dobry den pan general,

Příspěvekod z archivu » 29 srp 2014, 16:43

Dobry den pan general,
v dobe vašej vrcholnej vojenskej kariery som služil v ČSĽA v hodnosti npor. Ako mlady veliteľ si Vás dobre pametam aj v rokoch 1989. Vy ako jediný predstaviteľ vlády ste sa nebal predstupiť pred mladeš a diskutova, faktamy a skutočne fundovane odpovedať na kladené otázky .Veľmy si Vás važim ako človeka a vojenského odbornika.Napriek tomu že som od rozdelenia štatu prešiel funkciamy až po GŠ-SR nestretol som takého generála ani v slovenske armade ako ste Vy.
Mám dobre spomienky aj na gen. Havalu.
Pán general prajem Vám a celej vasej rodine veľa zdravia a este dlheho uzivania vojenského dôchodku ktorý nam veľa ľudi na slovensku ale určite v ČR zavidi.Dovidenia
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Dobry den pan general,

Příspěvekod Arm Gen VACEK » 29 srp 2014, 16:47

Upřímně Vám děkuji za Váš názor na moji osobu. Já sám však jsem k sobě spíše kritický. Vojenská služba poskytuje vždy možnost řešit vznikající problémy života a práce lidí v armádě někdy i s nezbytnou tvrdostí. Zvláště při takovém postupu se může člověk dopustit i chybných rozhodnutí. V takovém případě je nutné si vždy v závěru dokázat sám pro sebe rozebrat, co bylo dobré a co naopak špatné. Snažil jsem se takhle postupovat celých 40 let své aktivní vojenské služby. Ani to mi však nedává oprávnění domnívat se, že jsem byl naprosto ideální a bezchybný člověk.
Uživatelský avatar
Arm Gen VACEK
 
Příspěvky: 812
Registrován: 29 srp 2014, 16:08
Blog: View Blog (0)


Zpět na Armádní generál Miroslav Vacek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků