Pane generále,

Náčelník generálního štábu ČSLA (1987-1989) odpovídá na Vaše dotazy.

Pane generále,

Příspěvekod z archivu » 03 zář 2014, 21:28

nějak mě píchá smíchem v boku z přiznání pana Stropnického, které jsem dnes někde zaslechl, že k jeho kvalifikací k výkonu funkce ministra obrany je mimo jiné (post velvyslance ve Vatikánu, kde nejspíše ocenil bojovou připravenost švýcarské gardy k ochraně papeže) podpůrným argumentem to, že jako vysokoškolák z DAMU musel dva roky chodit na výuku do vojenské katedry DAMU a dokonce na tom jejich minicvičáku v Michli budoval ručně okop pro ležícího herce..Bylo to někdy kolem poledne, knedlík mi zaskočil a málem jsem se neudržel, naštěstí jsem stihl rychlý přesun na toaletu..to jsou mi paradoxy..kdysi by ho každý slušný člověk nakopal alespoň v duchu do zádele, teď nám zbývá než trpký smích..Myslíte si, že je to opravdu kvalifikovaný člověk na tento post, myslím ministra obrany, nebo jste taky již rezignoval na jakékoliv posuzování této oblasti v současné době? Víte, že armáda až 30.12.2013 uzavřela konečně smlouvu na povinné ručení motorových vozidel a že hrozilo, že prostě na nový rok nevyjedou? Hrůza, co se teď děje...mějte se hezky...L.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Pane generále,

Příspěvekod Arm Gen VACEK » 03 zář 2014, 21:33

Je opravdu velmi složité s předstihem dnes zhodnotit předpoklady kandidáta na ministra obrany ČR pana Stropnického. Snad hůře, než pan Baudyš, Holáň, Parkanová, Vondra a jiní se to dá velmi těžko dělat. Pan Stropnický mě zvláště upoutal tím, že přišel poprvé před televizní veřejnost jakž takž ostříhán a přiznávám, že mu to i více slušelo.Vůbec jsem s ním v životě ani nemluvil, ale v jeho prospěch bych uvedl, že kdyby nevzpomněl ta krutá léta, kdy jako studenti Damu museli budovat okopy pro ležícího střelce, tak bych jeho předsevzetí do další práce snad i trochu ocenil. Jak to bude, to všichni uvidíme. Vojně by nemusel ani moc rozumět, když se mu podaří zamezit dalšímu kolosálnímu rozkrádání armádního majetku, nesmyslným výhodným zakázkám pro vybrané podniky a do kriminálu dostane všechny ta pochybné osobnosti z Ministrstva obrany a GŠ, kteří si pomohli k nevídanému blahobytu.Pro začátek by stačilo,kdyby si za své nejbižší poradce vybral lidi, kteří nemají nic společného se vším, co už se stalo.
Uživatelský avatar
Arm Gen VACEK
 
Příspěvky: 812
Registrován: 29 srp 2014, 16:08
Blog: View Blog (0)


Zpět na Armádní generál Miroslav Vacek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků