družba 86

Náčelník generálního štábu ČSLA (1987-1989) odpovídá na Vaše dotazy.

družba 86

Příspěvekod z archivu » 03 zář 2014, 21:28

Dobrý večer,

Nėjak se mi nedaří najít odkaz na video z družby 86 na kvh.csla jak jste mi poradil. Mūžete mi prosím poradit přesnéji? Přdem dékuji.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: družba 86

Příspěvekod Arm Gen VACEK » 03 zář 2014, 21:34

Musím se Vám omluvit za nesprávné stanovisko. KVH ČSLA samozřejmě má video ze cvičení "DRUŽBA 86", ale protože nechce být vystaveno určitým represivním opatřením, není volně dostupné. Záznam totiž patří ČAF, za který by někdo mohl i dnes vznést námitky o jeho zneužití. Váš zájem jsem projednával a nebude-li možno oficiálně ho pro Vás zpřístupnit, byl bych ochoten sám Vám to umožnit. Musím si pouze ověřit hledisko právní, co by proti mně mohlo být rovněž použito . Záznam ze cvičení je opravdu velmi dobrý a ukazuje i to, co dnes třeba není tak žádoucí- že ČSLA byla opravdu solidně vycvičena a připravena k případnému plnění svého hlavníh úkolu-k obraně republiky.
Uživatelský avatar
Arm Gen VACEK
 
Příspěvky: 812
Registrován: 29 srp 2014, 16:08
Blog: View Blog (0)

Re: družba 86

Příspěvekod z archivu » 03 zář 2014, 21:34

Jen doplním pana generála Vacka. Klub vojenské historie Československé lidové armády vlastní řadu dokumentů Československého armádního filmu, které jsou využívány výhradně pro potřeby sdružení. Neradi bychom se dostali do problémů s autorskými a dalšími právy, ať už je výklad jakýkoliv a proto nejsou tyto dokumenty na našich stránkách volně k dispozici. Naše občanské sdružení plně respektuje zákony naší republiky. Děkujeme za pochopení. Případné dotazy rádi zodpovíme na níže uvedeném kontaktu.

Klub vojenské historie
Československé lidové armády

http://www.kvhcsla.cz
kvh@csla.cz
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)


Zpět na Armádní generál Miroslav Vacek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron