Ministr obrany

Náčelník generálního štábu ČSLA (1987-1989) odpovídá na Vaše dotazy.

Ministr obrany

Příspěvekod z archivu » 03 zář 2014, 21:29

Pane generále dnes jsem viděl v televizních zprávách že ministrem obrany se stal M.Stropnický a velmi mě naštvalo že tak důležitou funkci může zastávat dokonce i herec a proto bych se chtěl zeptat vás jaký na to máte názor.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Ministr obrany

Příspěvekod Arm Gen VACEK » 03 zář 2014, 21:38

Zkuste si položit svoji otázku v návaznosti na všechny jeho předchůdce za posledních dvaceti let: Bude horší, než většina z nich? Já pana Stropnického znám také pouze jako herce a nemíním mu jakýmkoliv způsobem vyjadřovat sympatie. To, co prováděli s armádou třeba pánové Baudyš, Holáň, paní Parkanová a co by udělala paní Peak, to snad pan Stropnický dokáže také. Alespoň jako absolvent VKVŠ se naučil pracovat s polní lopatkou! Jak se vyjádřil, musí třeba co nejvýhodněji prodat vojenské objekty a pozemky, zlikvidovat nevyužívaná cvičiště a VVP. Domnívá se, že zamezí rozkrádání a korupci. Kdyby tohle dokázal, tak by to postačovalo. To ostatní, co by měl dělat, mu již spolehlivě napoví (protože tam je demokracie, tak se nenařizuje!) někdo z velení NATO.
Uživatelský avatar
Arm Gen VACEK
 
Příspěvky: 812
Registrován: 29 srp 2014, 16:08
Blog: View Blog (0)


Zpět na Armádní generál Miroslav Vacek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron