Pane generále,

Náčelník generálního štábu ČSLA (1987-1989) odpovídá na Vaše dotazy.

Pane generále,

Příspěvekod z archivu » 03 zář 2014, 21:29

dobrý den vinšuji a chci Váš názor na tu skutečnost, že náměstkem ministra byl plešatým rovnátkem přiřazen z ČSSD bývalý "poradce" pan Kulhánek(radil prý bývalému ministrovi, stár momentálně 30 let, plný životního moudra a zejména zkušeností...)..

V předešlé odpovědi na mou otázku ohledně personálního obsazení funkce ministra obrany jste vyjádřil naději, že si nový ministr jako poradce vybere lidi, kteří nejsou zatíženi minulostí ohledně korupčníků na MO. Myslíte si, že 30-letý náměstek je dostatečně vzdálen korupčníkům, nebo by bylo vhodnější vybrat ještě někoho mladšího, který by ty vazby s ještě větší pravděpodobností již neměl? Třeba zkušeného třiadvacátníka, čerstvého absolventa některého institutu typu MBA , který všechno zná, všude byl a tam, kde nebyl, alespoň jednou telefonoval?? Nebo jste měl jinou představu?

Hezký den přeji.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Pane generále,

Příspěvekod Arm Gen VACEK » 03 zář 2014, 21:38

Odpovídám Vám, protože stále nechci vystupovat jako člověk, který nikomu jinému nevěří, jenom sobě. Zmíněného pana náměstka neznám a nevěděl jsem ani to, o čem se zmiňujete. Jako starší člověk se nechci stavět ani proti mladým lidem. Když však jsou pověřeni takovými nezanedbatelnými funkcemi, měli ba za sebou mít i výrazně pozitivní pracovní výsledky. Stejně nemáte Vy ani já žádný vliv na to, co se bude dále na MO odehrávat. Dovolte mi jenom jeden dovětek: čemu naše armáda nyní slouží, co s ní bylo 20 let prováděno, to nemůže takový jeden člověk už více pokazit.Ale zpovídat by se měli posléze všichni vedoucí představitele MO. Nevěřím ale, že by za to nesli nějakou právní odpovědnost.
Uživatelský avatar
Arm Gen VACEK
 
Příspěvky: 812
Registrován: 29 srp 2014, 16:08
Blog: View Blog (0)


Zpět na Armádní generál Miroslav Vacek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron