dotaz na osudy

vše o výsadkářích a průzkumnících ČSLA

dotaz na osudy

Příspěvekod z archivu » 17 zář 2014, 16:54

Zdravím pane podplukovníku,

v letech 87-89 jsem sloužil u RHPZ 15 pz. praporu ve Vimperku. Chtěl jsem se zeptat zda nevíte něco osudech:

Velitel RHPZ kpt. Pernica, NVPP - výsadkový mjr. Říha, Velitel praporu mjr. Koubek.

Musím říct, že s odstupem těch let a pod dojmem zde psaných příspěvků tu "mou vojnu", pod obecnou přezdívkou "kečup" hodnotím velmi dobře. Pravda - byli to lampasáci, ale když se jezdilo skákat do Chrudimi, nebo při přežití v zimě v lesích za Vimperkem kde v zimě - 15 st. žádný problém to byli vždy férový chlapi a na nic se nehrálo. Nedávno jsem byl na dovolené na Kvildě - z objektu kasáren zbyli trosky a před tím "naším" barákem ještě stál pořád sice zrezivělý, pro laika nečitelný ale mně pořád známý "slib průzkumníka". Nevíte něco o osudech vojáků z povolání tohoto praporu?

Jinak moc díky za velice zajímavé čtení a data z historie.

Děkuji za odpověď.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: dotaz na osudy

Příspěvekod CEJEN » 17 zář 2014, 21:56

Zdravím Vás, asi jsme se museli v Chrudimi také potkat, i když jsem tam už jenom dojížděl z Tábora, ale padák nás všechny vždycky sehnal dohromady. Pokud máte zájem napište na cejen.petr@seznam .cz. Na Perníka mám i číslo telefonu. A ostaní nebude problém najít. Čejen
CEJEN
 
Příspěvky: 124
Registrován: 17 zář 2014, 15:00
Blog: View Blog (0)


Zpět na Podplukovník Petr Čejka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron