Naši vysokoškoláci za minulého režimu a jejich výhody-a jací

Vše co se týká samotné armády

Naši vysokoškoláci za minulého režimu a jejich výhody-a jací

Příspěvekod z archivu » 14 zář 2014, 15:25

Vú1038 Kežmarok PŠ střelecká škola
Vú1051 Louny rok 1986/88
Podepsal jsem petici proti demokratickému kapitalismu a proti prezidenství pana Václava Havla....Petici sepsala v roce 1989 JUDr.Hromádková-včetně rozprodávání státu a privatizaci a všem těm kapitalistickým zlodějinám.....František Novotný
Narozen 29.1.1967 v Táboře
Všichni vysokoškoláci podporovali za naší základní vojenské služby pana Václava Klause a agitovali ,abychom volili ODS ,jak se budeme mít dobře....všechny komunistické hodnosti vyšokoškoláků zrádců-ambivaletně připravovali za nás sametový převrat....pracovali ilegálně na demokratickém kapitalismu....podporovat Václava Klause a podporovali privatizaci....že jsou vzdělaní a dají to dohromady s OSD ve státě a budeme prosperovat a budeme se mít prý dobře.
Ambivaletnost vysokoškoláci zrádci a spekulanti hráli to obě strany lízali všechny komunistické výhody a na druhou stranu připravovali kapitalistický režim....dnešní blahobyt a prosperitu pro vyvolené pravicové vydrancování a rozkradení státu-vše připravovali a řídili od sametové revoluce....včetně vzdělání a politických výhod komunismu -úročí v dnešním demokratickém kapitalismu .....bezcharakterní a bez svědomí....řídí tento kapitalistický mafiánský kapitalismus pro svoji svobodu a politické a ekonomické výhody-zrádcové dobře kapitalisticky placení a podporovaní všech těchto kapitalistických zlodějin....
Jejich sliby svobody....oni mají dobře placenou svobodu pro svůj mafiánský kapitalismus-na počátku tvrdili ,že chtějí naši svobodu a demokracii a naše dobro...... Nikdi jsem nebyl v žádné politické straně a lustrační osvědčení mám čisté.....Tak díky spekulujícím vysokoškolákům jsme tam kde jsme!!!!!!Všechny politické výhody jim zůstali a navíc 25 let řídí tento nový mafiánský kapitalismus!!!!!!!
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Naši vysokoškoláci za minulého režimu a jejich výhody-a

Příspěvekod z archivu » 14 zář 2014, 15:25

Dobrý den pane F. Novotný, dovolím si vás trochu poopravit. Pseudopolitika do života nepatří a na tento web rovněž. V roce 89 jsem již díky bohu na vojně nebyl, ale dovedu si představit co se dělo při nástupu na "buzeráku". S politruků se najednou stali ti největší kamarádi a vlastně to s vojáky mysleli "dobře". Jenže někteří měli připravená a otevřená zadní vrátka a v klidu asimilovali do "běžného" života. A tak se to dělo i v civilním životě. Komunisty opečovávaná Charta (75% členů tvořili komunisté a jejich přisluhovači např. - Havel, Dlouhý, Ruml, Dyba, Pithart, Šabatová atd.) se najednou stala "obětním beránkem" s velkými výhodami, proto vznikli, aby převzali moc - taková stínová garnitura. Málo je veřejnosti známo, že i "bijec" za demokracii a komunisty dosazený a zvolený V. Havel, byl do roku 1967 rovněž komunista. Tak jako záklaďáci si na vycházkách obraceli svá saka na ruby (styděli se za armádu), tak podobný "trik" udělali na občany s klíči komunisté. Máte pravdu, je to mafiánský rudý kapitalismus. Kdo první kradl je snad známo, ten kdo měl informace, vliv a peníze. Tonda posunovač či Božka prodavačka to určitě nebyli. Můžete hádat 3x. Mám pocit, že s tím už nic nenaděláme .......
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Naši vysokoškoláci za minulého režimu a jejich výhody-a

Příspěvekod z archivu » 14 zář 2014, 15:26

Soudruhu F.Novotný,nemohu si pomoci,zde se nacházíme na vojenském foru,tak by jste měl ctít zájmy zdejších diskutujících.Pokud máte politické problémy prosím věnujte se jim na jiných stránkách třeba na webu Halo novin.Neznám Vaše vzdělání,ale zkuste si prostudovat událostí roku 1988-1989 a zjistíte,že Vámi vychvalovaný režim to měl spočítané i bez Vámi kritizovaných vysokoškoláku s roku 1989.

Je mi líto, že se i člověk evidentně inteligentní a myslící jako Pepa Kobyla (což není vždy totéž) se připojuje k honům na eufemistickou bestii "kapitalismu", i když je mu (předpokládám jasné, že společenské režimy jsou jen zástěrka, obecné klišé, které nevystihuje podstatu. Za vším stojí lidé - lidé se svými emocemi, choutkami, charakterem. Žádný režim nezajistí sám o sobě svobodu a bohatství (myšleno skutečné bohatství - nikoli jen hmotný majetek), tím méně systém, který přerozděluje zdroje ve velkém rozsahu - jak jsme se snad již dostatečně přesvědčili, korupce je zejména spojena se zneužíváním přerozdělovaných zdrojů! A čím větší jsou tyto zdroje, tím větší je lákadlo korupce a i její skutečný rozah. Pro mne nejsou systémy levicové, ani pravicové, ale tolerující svobodu jedince (a tím svobodu obecně), nebo režimy které se svobodu snaží omezovat. A z merita věci plyne, že tzv. levicové systémy se snahou o větší kontrolu (nejen majetku)mají výraznější tendenci potlačovat občanské svobody. Věřím, že se vývoj (přes všechny problémy a slepé uličky) dlouhodobě ubírá směrem ke svobodnému světu bez ideologických a materiálních limitů. Nicméně svobodu jednotlivci nezajistí ani ten nejliberálnější režim, ale jen a pouze uvědomění si sebe sama -svoboda je totiž vnitřní stav.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Naši vysokoškoláci za minulého režimu a jejich výhody-a

Příspěvekod z archivu » 14 zář 2014, 15:26

For K. Kunovski. Děkuji za váš "interní audit" mé osoby, ale jen bych nechtěl býti označován za "inkvizitora" kapitalismu. Znáte mé názory na stav společnosti v CZ nebo si to myslím, že ano, možná jsem se nedostatečně i možná neobratně vyjádřil a někdo by mohl nabýti nesprávného dojmu, ale to je skoro jedno. Ovšem, souhlasím s vámi co píšete níže.

Jednou se mě tady či na jiném webu tázal jeden občan, proč si myslím, že nepotřebujeme politiky. On je ovšem zásadní rozdíl mezi politikem a politickou stranou zastoupenou pseudopolitiky. Politikem byl a je pro mne např. Marcus Cicero, který nebyl provázaný s žádnou politickou stranou a hájil zájmy občanů. Dnes to bohužel jinak nejde :-( Snad se bude jednou historie opakovat, kdo ví?. Proto mě ta současná pseudopolitika a její hrátky s občany nezajímá.

Určitě oba víme, že potřebujeme funkční armádu, která bude kvalitně vyzbrojená, vycvičená a připravená zasáhnout v co nejkratším časovém horizontu proti vnějšímu i vnitřnímu nepříteli. O té současné si to nemyslím. To, že se několik stovek vojáků zviditelňuje v zahraničí např. Afgánistán či snad Mali?? je pro smích skoro všem, kteří umí číst a mají vlastní úsudek, hlavní dezinformační zdroje jsou CNN a BBC.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Naši vysokoškoláci za minulého režimu a jejich výhody-a

Příspěvekod z archivu » 14 zář 2014, 15:26

Jen jsem nahlídnul a nestačím se divit. Máš plus, aspoň tady nemusím psát dlouhou slohovou práci. Ale k prvnímu příspěvku snad jen to, že komunismus reguloval vzdělání. Takže vysokoškláci dostali prostor asi na 20 let, než se trh zasytil. Tu politiku sem opravdu netlačte, je to po všech stránkách na blití. Pro K. Kunowského - planeta je pro totální svobodu jednotlivce poněkud přelidněna, jinak bych s Vámi v podstatě souhlasil, ale ta svoboda jednotlivce je v tomto rozměru značně destruktivní.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Naši vysokoškoláci za minulého režimu a jejich výhody-a

Příspěvekod z archivu » 14 zář 2014, 15:26

Omlouvám se za to w.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)


Zpět na O ČSLA všeobecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků