dotaz k fotogalerii

O všem co se týká samotného provozu tohoto fóra.

dotaz k fotogalerii

Příspěvekod z archivu » 16 zář 2014, 20:27

Chtěl bych se zeptat na zasílání fotek do fotogalerie. Již dvakrát jsem zaslal fotky jednou na web@csla.cz a podruhé na forum@csla.cz a nikdy jsem je nenašel . Jsem na stránkách zaregistrovaný. Fotky jsem zasílal 30.6.2011 a 7.7.2011. Nevím jestli něco nedělám špatně, ale postupoval jsem podle návodu na vašich stránkách.

Děkuji.

Můj e-mail: Darek65@seznam.cz
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: dotaz k fotogalerii

Příspěvekod z archivu » 16 zář 2014, 20:27

Také se mi nepodařilo vypátrat, jak obyčejný zaregistrovaný uživatel může jednoduše přidávat fotografie. Již 2x jsem psal dotaz do příspěvku na toto téma, 1x i adminovi, ale nikdo mi neodpověděl. Myslím si, že přidávání fotografií je zde zbytečně složitou záležitostí. Chápu, že bez kontroly by byly tyto stránky zahlceny nežádoucími příspěvky. Pokud jsem ale zaregistrovaný, pak nechápu, proč je to tak složité, že většina na to ani nepřijde. Web se tak ochuzuje o určitě zajímavé příspěvky...
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: dotaz k fotogalerii

Příspěvekod z archivu » 16 zář 2014, 20:27

Tak nakonec to dopadlo dobře. Fotky jsou již ve fotogalerii. Díky.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: dotaz k fotogalerii

Příspěvekod z archivu » 16 zář 2014, 20:27

Ahojky,tak to máš tedy štěstí,já jsem do galerie poslal fotky již před měsícem,několikrát to urgoval a nikdy žádná odpověď.Asi to platí jen pro toho koho si admin vybere,jinak tomu nerozumím.

Jsem registrován pod oliver ,ale nic platno,tak čágo oliver
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: dotaz k fotogalerii

Příspěvekod z archivu » 16 zář 2014, 20:28

Na adminovu obranu - v současné době to řešíme, aby informace chodily na víc adres, jak jsme zjistili, jedna schránka není to pravé ořechové.

Takže prosíme o trpělivost a pokud něco nefunguje, klidně to hlásit i tady na fóru. Osočovat admina z podjatosti není na místě.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)


Zpět na Kritika, připomínky, náměty ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron