že jste žil “v bludu a sloužil zlu

Náčelník generálního štábu ČSLA (1987-1989) odpovídá na Vaše dotazy.

že jste žil “v bludu a sloužil zlu

Příspěvekod z archivu » 29 srp 2014, 19:36

Vážený pane generále, musím Vám říci, že obdivuji zůsob, kterým dokážete reagovat na zlobné příspěvky člověka, jehož cílem není nic jiného, než Vás urážet. Mám tím na mysli příspěvek, ve kterém Vás kdosi bezejmenný lituje, že nejste schopný se přiznat k tomu, že jste žil “v bludu a sloužil zlu“.(Nemohu blíže upřesnit, který příspěvek mám na mysli. Bylo by snad dobré, kdyby příspěvky do této diskuze byly alespoň číslovány, abych mohl svůj odkaz učinit přesnějším.) I když jsem jako mladý chlapec zažil druhou republiku i protektorát, noviny jsem tehdy nečetl. Mí rodiče na to neměli, aby si nějaké noviny kupovali. Dovedu si ale dobře představit, že podobnými příspěvky, jaké jsou občas adresovány Vám, se tehdejší tisk jen hemžil. Jejich adresáty pochopitelně byli jiní lidé (Čapek, Beneš a další). Nechci Vám v tuto chvíli říci nic jiného, než popřát do nového roku 2009 pevné zdraví a přání „nenechte se otrávit“ . Naše země lidi, jako jste Vy, ještě potřebuje! Bývalý zástupce velitele 46. bold a NŠ 10.LA Ing Dvořák.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: že jste žil “v bludu a sloužil zlu

Příspěvekod Arm Gen VACEK » 29 srp 2014, 19:45

Samozřejmě děkuji za Váš názor. Nebylo by však pro mě vůbec přijatelné, kdybych měl odpovídat pouze na dotazy, které by mi vyhovovaly. Vždyť bych takové klidně mohl i ignorovat, ale nedělám to. Naopak si myslím, že právě ti "urážliví" tazatelé by se měli dovědět, že to, v co oni tak bezmezně věří, není příliš věrohodné. Doporučuji jim,aby mé odpovědi nečetli. Já je k tomu přece nenutím.
Uživatelský avatar
Arm Gen VACEK
 
Příspěvky: 812
Registrován: 29 srp 2014, 16:08
Blog: View Blog (0)


Zpět na Armádní generál Miroslav Vacek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků