Jak se cítíte, když vás někdo srovnává s Čapkem či Benešem?

Náčelník generálního štábu ČSLA (1987-1989) odpovídá na Vaše dotazy.

Jak se cítíte, když vás někdo srovnává s Čapkem či Benešem?

Příspěvekod z archivu » 29 srp 2014, 19:37

Pane generále,
jak se cítíte, když vás někdo srovnává s Čapkem či Benešem? Srovnání s Benešem bych já vzal tedy opatrně, neboť on vám komunistům připravil cestu k tomu, abyste mohli ničit tuto zem, její bohatství a lidský potenciál. Já vás nechci urážet, jenom se snažím pochopit. Za dobu své služby a sloužil jsem už za totáče jsem podobné typy potkával a dosud na ně nezapomněl. Různé vyžírky, kteří se přes stranu dostali na funkce a bonzovali a škodili druhým. Neříkám, že se to plně týká vás, ale nebýt věrný straník, tak jste se generálem také nestal. Vím o čem mluvím, jako důstojník nestraník jsem byl rarita.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Jak se cítíte, když vás někdo srovnává s Čapkem či Beneš

Příspěvekod Arm Gen VACEK » 29 srp 2014, 19:47

Já jsem takové srovnání nikdy neslyšel. Karel Čapek byl navíc pro český národ po zásluze oprávněným pojmem a navíc v profesi, kde se nemohu a ani nechci s takovými osobnostmi srovnávat. Vůbec už ne s prezidentem. Dovedl jsem si dosti často pro sebe zhodnotit nějaké drobné zásluhy pro ČSLA, ale nikdy to nemohlo dosáhnout takových výšin, které mi chcete zcela mylně přisuzovat .Hodnocení mé osoby od vás mi nevadí. Když mě ale chcete zařadit mezi vyžírky, kteří bonzovali a škodili druhým, tak vám navrhuji následující: napíši zcela veřejně pro všechny, kdo čtou dotazy a odpovědi, kde všude a kdy jsem sloužil a ať mají možnost se k mé osobě vyjádřit. Za to bych chtěl od vás pouze totéž. Tak co, najdete odvahu? Přece vy jste nemohl být vyžírka mého typu! Ale to bonzování bych si u vás asi musel prověřit.
Uživatelský avatar
Arm Gen VACEK
 
Příspěvky: 812
Registrován: 29 srp 2014, 16:08
Blog: View Blog (0)


Zpět na Armádní generál Miroslav Vacek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků