Ještě k roku 1968

Náčelník generálního štábu ČSLA (1987-1989) odpovídá na Vaše dotazy.

Ještě k roku 1968

Příspěvekod z archivu » 29 srp 2014, 17:17

Pane generale,
dekuji Vam za Vasi odpoved na muj dotaz ze dne 12.7.2oo8.Jsem narozen v roce 1942,tedy plus minus myslim jsme priblizne stejne stari.V roce 1968 jsem byl v civilu,po jednorocni vojenske sluzbe,kterou jsem absolvoval v roce 1965.Ne prosim"politicke skoleni" o kterem pisete,pri veskere ucte k Vam,skutecne nemam zajem,zkuste to u mladsich rocniku.Prozil jsem tu dobu jako Vy,vcetne veskere tehdejsi politiky i "politickych skoleni".Patrne mame na radu veci odlisny nazor.Nicmene mozna a ja doufam,ze ano,patrite mezi ty cs.vojaky a dustojniky,kteri maji v sobe jeste stale minimalne pocit trpkosti vzhledem ke vstupu cizich armad v roce 1968 na uzemi nasi republiky.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Ještě k roku 1968

Příspěvekod Arm Gen VACEK » 29 srp 2014, 17:27

Tentokrát nemám důvod, proč bych nesouhlasil s Vaším stanoviskem. Máte také pravdu v tom, že máme na řadu věcí odlišný názor. To by ale nemělo vést vůbec k nějaké nenávisti mezi lidmi, k čemuž bohužel dochází často i v naší současné politice. Přeji Vám spokojený život podle Vašich představ. Pro úplnost- patříme věkově skutečně k jedné generaci, jsem o 7 let starší.
Uživatelský avatar
Arm Gen VACEK
 
Příspěvky: 812
Registrován: 29 srp 2014, 16:08
Blog: View Blog (0)


Zpět na Armádní generál Miroslav Vacek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků