Chemik který nerýpe

Náčelník generálního štábu ČSLA (1987-1989) odpovídá na Vaše dotazy.

Chemik který nerýpe

Příspěvekod z archivu » 03 zář 2014, 20:47

Dobrý den,

nechtěl jsem Vás rozzlobit, což se mi mimoděk asi podařilo, protože jste se sám sebe začal označovat výrazy, kterými jsem Vás neoznačil a ani nemínil Vás tak označit. Ještě jednou opakuji, že si Vás vážím a vysoce oceňuji vše, co jste pro ČSLA udělal a nejen pro ČSLA.. Co se týká rozhodování ve velitelské funkci, sám vím, jak to chutná, být odpovědný za svá rozhodnutí, i když oproti Vám to bylo na pidistupni velení..V Iráku jsem nebyl a nikdy jsem o tom neuvažoval, protože vnucovat někomu demokratické manýry západního civilizačního okruhu někomu, kdo žije v kmenových zvyklostech je blbost, jak poznali sověti v Afgánistánu a US army a její spojenci(bohužel i kontigent ČA) poznávají nyní.. Jestli jsem zabrousil do příliš odborných věcí, tak se omlouvám..Ale Vaše argumentace ohledně maršála Achromějeva mne srdečně rozesmála..vždyť to byl taky jenom ,jak Vy tvrdíte "bigoš"..Funkce totiž ani hodnost nedává patent na rozum..A už vás nebudu rozčilovat,přeji Vám moc zdraví a štěstí, třeba s vnoučaty, já jich mám hafo a je s nima legrace..Vážím si Vás, dědečku...
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Chemik který nerýpe

Příspěvekod Arm Gen VACEK » 03 zář 2014, 20:52

Kdyby mě dotazy v tomto fóru rozčilovaly tak, jak si představujete, tak bych své dobrovolné práce v něm už dávno zanechal. Jak se sám označuji, je snad moje záležirost. Když jsem někým poučován tak, že dotyčný nepřijímá vůbec moje argumenty, tak mám ve zvyku se chovat jako on. Můžete se i dále smát názorům maršála Achromějeva, ačkoliv jsem Vám je vůbec podrobněji nevysvětlil. A stačilo Vám pouze uvést svůj názor, že to byl zase jenom vševojskový velitel, kter asi nemohl takovým složitostem vůbec rozumět.

Jinak nemám samozřejmě výhrady proti některým Vašim názorům, když posuzujete současnou situaci. Vnoučata mám, ale už si s nimi nehraji. Oni totiž už dorostli do třiceti let svého života. Tak se s nimi nehádám a proto se vyžívám v tomhle diskusním fóru!
Uživatelský avatar
Arm Gen VACEK
 
Příspěvky: 812
Registrován: 29 srp 2014, 16:08
Blog: View Blog (0)


Zpět na Armádní generál Miroslav Vacek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků