Máte recht

Náčelník generálního štábu ČSLA (1987-1989) odpovídá na Vaše dotazy.

Máte recht

Příspěvekod z archivu » 03 zář 2014, 20:48

proč odpovídat každému knechtovi, když Vás jenom provokuje. Doufám, že se Vám daří a nevyplavila Vás ta hnusná voda.. Hezké dny příští Vám přeji, soudruhu generále, už se nebudu do Vás navážet, slibuji..
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Máte recht

Příspěvekod Arm Gen VACEK » 03 zář 2014, 20:53

Nevím, co jste myslel tímto svým konstatováním. Pokud se domníváte, že jsem neodpověděl na Váš dotaz ohledně zaujímání operační sestavy, tak úplnou pravdu nemáte. Pracně jsem totiž vysvětlil vše, na co jste se ptal, včetně přesunu PRIKVO. Stalo se mi však něco neobvyklého, že totiž moje odpověď je prý duplicitní a proto nebude zveřejněna (oznámilo mi diskusní fórum). Obrátil jsem se na organizátory fóra s prosbou, aby mi sdělili moji chybu. Protože jsem dosud odpověď neobdržel, znovu jsem ji urgoval. Proto Vám slibuji, že mi nebude ani zatěžko Vám asi to, co znát nemůžete, znovu osvětlil. Věřím, že ještě vydržíte. A klidně se navážejte jak chcete, mně to vůbec nevadí. Za 40 let na vojně jsem musel řešit složitější věci a v tomto diskusním fóru i s lidmi, kteří byli tak nenávistní ke všemu minulému i k mé osobě, že proti ním jste úplné neviňátko. Opravdu, můžete pokračovat bez obav o mé zdraví. A zakončím i tuto odpověď se svým neutuchajícím sebevědomím: kde jsem já, tam je pořádek! Takže žádná povodeň mě nevyplavila a voda, které zde bylo také dost, nebyla vůbec hnusná.
Uživatelský avatar
Arm Gen VACEK
 
Příspěvky: 812
Registrován: 29 srp 2014, 16:08
Blog: View Blog (0)


Zpět na Armádní generál Miroslav Vacek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků