Přesuny a omluva

Náčelník generálního štábu ČSLA (1987-1989) odpovídá na Vaše dotazy.

Přesuny a omluva

Příspěvekod z archivu » 03 zář 2014, 20:50

Omlouvám se za předposlední příspěvek, ale vstoupil do naší diskuse uživatel "admin" a to moje povzdechnutí nepatřilo Vám, ale jemu..netušil jsem, že to dostanete "na stůl" Vy...Admin je pravděpodobně řídící této Vaší stránky, nemýlím li-se a vstoupil do naši debaty..a k těm zmatcím, řešili jsme to zpravidla tak, jak jsem Vám popisoval (v noci), vzhledem k personální síle operační skupiny bcho nebylo možné ve všech případech zasáhnout (při délce pochodové osy cca 100 km jeden operátor sbíral z osy regulovčíky a při přestávce předbíhal kolonu a rozestavoval je na následující RM, druhý seděl v kasárnách (při cvičení někdo musel pracovat na zabezpečení mírové služby) a já jsem zpravidla seděl vedle NŠ (nebo za jeho vozidlem v chem.průzk,UAZ-u) v čele proudu a vyskakoval z auta ve výše zmíněných případech..někdy to nebylo v lidských silách zvládnout...ale bylo to "jen" cvičení a tak jsme si zbloudilce vyměňovali po přesunu ...v pohodě..zabloudilci přibyvší s námi do našeho prostoru zpravidla věděli, kam měli nařízeno jet, tak to nebyl problém...vždy se našel někdo, kdo je tam dovedl a naše ovečky vyzvedl..ale abych nepřeháněl, stalo se to (mně osobně)jenom 2x, vím z doslechu o více případech...Hezký den Vám přeji.
z archivu
 
Příspěvky: 4384
Registrován: 29 srp 2014, 16:04
Blog: View Blog (0)

Re: Přesuny a omluva

Příspěvekod Arm Gen VACEK » 03 zář 2014, 20:57

Sebekritika je snad stále ještě významný povahový rys člověka, takže i dnešní Váš příspěvek takhle hodnotím. Ale mně se omlouvat nemusíte.Každý účastník tohoto diskusního fóra má jakousi potřebu si něco vyjasnit. Nepovažiji se vůbec za nejchytřejšího, ale snažím se odpovídat podle svých poznatků a zkušeností z profese, kterou jsme nějaký ten rok dělali. Mějte se také pěkně a nejen příští den, ale i další měsíce a roky.
Uživatelský avatar
Arm Gen VACEK
 
Příspěvky: 812
Registrován: 29 srp 2014, 16:08
Blog: View Blog (0)


Zpět na Armádní generál Miroslav Vacek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků